Palanga, Lithuania
balticseaparadise@gmail.com
Sup Užsiėmimai

Mes siūlome irklenčių kursus vaikams, suaugusiems, šeimoms ir senjorams

Surf Lessons for All

SUP PAMOKA

60 min.

Norite kažko naujo ir įdomaus? Stengiatės suplanuoti laisvalaikį kitaip? Individualūs irklenčių kursai vaikams, šeimoms, suaugusiems ir senjorams gali būti kaip tik tai, ko jūs ieškote! Norite išbandyti irklentes? Jokių problemų! Praėjus irklenčių pamoką, jums bus išduota taisyklingo irklavimo technikos atmintinė ir saugaus elgesio vandenyje žinių kurso išklausymo kortelė. Su šia kortele galėsite nuomotis irklenčių įrangą VDWS centruose visame pasaulyje.
 Saugus įėjimas į vandenį ir tinkama pamokos įranga (irklentė, irklas, saugos lynas, gelbėjimo liemenė, instruktorius) įeina, norint užtikrinti sporto praktikos saugumą.Taip pat priklauso irklavimo pradžiamokslio instruktažo pagrindai, balanso kontrolė ir koordinacija ant irklentės. Idealiai tinka pramogauti su šeima ir kiekvienas gali patirti neįkainuojamą jausmą, tarsi "vaikščiotumėte jūros paviršiumi...."

 

Pamoka

25

1 asm.

Pamoka

20

Nuo 4 asm.

SUP TURAI ŠEIMOMS

90 min.

 INDIVIDUALŪS IRKLENČIŲ KURSAI ŠEIMOMS !
 Norite kažko naujo ir įdomaus?Stengiatės suplanuoti laisvalakį kitaip?Individualūs irklenčių kursai šeimoms gali būti kaip tik tai, ko jūs ieškote!
 Siūlome 90 min. pasiplaukiojimus irklentėmis su savo šeimos nariais Baltijos jūroje arba Šventosios upėje. Pasigrožėti nuostabiu peizažu supančiu jus, tarytum vaikščiotumėte vandens paviršiumi.
 Ši pramoga ideali tiems, kurie nori leisti laiką kitaip nei įprasta-sportiškai, ekologiškai, įsimintinai.Tai puiki mankšta ir atgaiva sielai.
 Irklentėmis gali plaukti įvairaus amžiaus žmonės (vaikai iki 16 metų gali plaukti tik su suaugusiais)
 Į paslaugą įskaičiuota: hidrokostiumas, irtklentė, irklas, saugos lynas, gelbėjimo liemenė, instruktorius.

TURAS

25

1 asm.

TURAS

20

Nuo 4 asm.

SUP SURF / PAMOKA ANT BANGŲ

60 min.

Saugus įėjimas į vandenį ir tinkama pamokos įranga (irklentė, irklas, saugos lynas, gelbėjimo liemenė, instruktorius) įeina, norint užtikrinti sporto praktikos saugumą.Taip pat priklauso pradžiamokslio instruktažo pagrindai, balanso kontrolė ir koordinacija ant irklentės, pirmosios bangos gaudymas ir tu pasiruošęs skruosti banga! Idealiai tinka betkokio amžiaus kategorijai.

Pamoka

35

1 asm.

SUP TURAS ŠVENTOSIOS UPE

90 min.

Irklenčių mėgėjams siūlome pakeliauti Šventosios upės džiunglėmis!
 Norite kažko naujo ir įdomaus? Stengiatės suplanuoti laisvalaikį kitaip? Pasiplaukiojimas irklentėmis gali būti kaip tik tai, ko Jūs ieškote! Siūlome 90 min. pasiplaukiojimus irklentėmis Šventosios upe, pasigrožėti nuostabiu peizažu supančiu jus, tarytum vaikščiotumėte vandens paviršiumi. Ši pramoga ideali tiems, kurie nori praleisti laiką visiškai kitaip nei įprasta - linksmai, sportiškai, ekologiškai, įsimintinai.Tai puiki mankšta visam kūnui ir atgaiva sielai. Irklentėmis gali plaukti įvairaus amžiaus žmonės (vaikai iki 16 metų gali plaukti tik su suaugusiais. Plaukdami irklentėmis atsipalaiduosite, pailsėsite gamtos apsuptyje ir išvysite nuostabią Šventosios upės augmeniją ir gyvūniją.
 Į paslaugą įskaičiuota: hidrokostiumas, irtklentė, irklas, saugos lynas, gelbėjimo liemenė, instruktorius.

TURAS

25

1 asm.

TURAS

20

Nuo 4 asm.

SUP TURAS BŪTINGĖ-ŠVENTOJI-BALTIJOS JŪRA

3val. / 10km

Kviečiame išbandyti ekologišką, nepakartojamo grožio, trijų skirtingų peizažų, gilią istoriją menantį maršrutą irklentėmis Šventosios upe.

Turo pradžia: Būtingės evangelikų liuteronų parapija ( Būtingės bažnyčia) 2016.03.10 įtraukta į valstybės saugomų kultūros paveldo objektų sąrašą. Įsikūrusi ties pasieniu su Latvija, turi senas istorines ištakas. Ankščiau parapija vadinta Šventosios vardu, tačiau dabartinis Būtingės pavadinimas kilęs iš buvusio dvaro(esančio priešais kitoje kelio pusėje) pavadinimo "Butendiekshof". Tai yra viena iš keturių seniausiai veikiančių Lietuvoje Liuteronų parapijų, siekianti daugiau nei 450m.

Šio turo metu praplauksite net keturis tiltelius, pamatysite žaliuojančią augmeniją. Priplaukę paskutinį-Beždžionių tiltą, galėsite stabtelėti ir atsikvėpti šalia esančioje krantinėje.

Turo pabaiga: Įplaukus į Šventosios valstybinį jūrų uostą, atsivers nepakartojamo grožio platybės-Baltijos jūra ir senasis molas. Peizažas išties įspūdingas, nes Šventosios upė įteka į Baltijos jūrą. Šiame uoste prie Šventosios upės žiočių, kadaise stovėjo pirmoji bažnyčia, kuri vėliau buvo perkelta į Būtingę. Čia virė tikras jūrinis gyvenimas-knaipės, intensyvi prekyba, pirmoji Lietuvoje jūros mokykla.
 Į paslaugą įskaičiuota: hidrokostiumas, irtklentė, irklas, saugos lynas, gelbėjimo liemenė, instruktorius.

TURAS

25

1 asm.

TURAS

20

Nuo 4 asm.

Registruotis

Susisiekite su mumis jau dabar !

Available for All Levels

© 2020 ALL RIGHTS RESERVED Interneto svetainių kūrimas Hostpartner.lt