Palanga, Lithuania
balticseaparadise@gmail.com
Sup Užsiėmimai

Mes siūlome irklenčių kursus vaikams, suaugusiems, šeimoms ir senjorams

Surf Lessons for All

SUP PAMOKA

60 min.

Norite kažko naujo ir įdomaus? Stengiatės suplanuoti laisvalaikį kitaip? Individualūs irklenčių kursai vaikams, šeimoms, suaugusiems ir senjorams gali būti kaip tik tai, ko jūs ieškote! Norite išbandyti irklentes? Jokių problemų! Praėjus irklenčių pamoką, jums bus išduota saugaus elgesio vandenyje žinių kurso išklausymo kortelė. Su šia kortele galėsite nuomotis irklenčių įrangą VDWS centruose visame pasaulyje.
 Saugus įėjimas į vandenį ir tinkama pamokos įranga (irklentė, irklas, saugos lynas, gelbėjimo liemenė, instruktorius) įeina, norint užtikrinti sporto praktikos saugumą.Taip pat priklauso irklavimo pradžiamokslio instruktažo pagrindai, balanso kontrolė ir koordinacija ant irklentės. Idealiai tinka pramogauti su šeima ir kiekvienas gali patirti neįkainuojamą jausmą, tarsi "vaikščiotumėte jūros paviršiumi....''

Pamoka

25

1 asm.

Pamoka

20

Nuo 4 asm.

SUP TURAI ŠEIMOMS

90 min.

 INDIVIDUALŪS IRKLENČIŲ KURSAI ŠEIMOMS !
 Norite kažko naujo ir įdomaus?Stengiatės suplanuoti laisvalakį kitaip?Individualūs irklenčių kursai šeimoms gali būti kaip tik tai, ko jūs ieškote!
 Siūlome 90 min. pasiplaukiojimus irklentėmis su savo šeimos nariais Baltijos jūroje arba Šventosios upėje. Pasigrožėti nuostabiu peizažu supančiu jus, tarytum vaikščiotumėte vandens paviršiumi.
 Ši pramoga ideali tiems, kurie nori leisti laiką kitaip nei įprasta-sportiškai, ekologiškai, įsimintinai.Tai puiki mankšta ir atgaiva sielai.
 Irklentėmis gali plaukti įvairaus amžiaus žmonės (vaikai iki 16 metų gali plaukti tik su suaugusiais)
 Į paslaugą įskaičiuota: hidrokostiumas, irtklentė, irklas, saugos lynas, gelbėjimo liemenė, instruktorius.

TURAS

25

1 asm.

TURAS

20

Nuo 4 asm.

SUP  PAMOKA ANT BANGŲ

60 min.

Saugus įėjimas į vandenį ir tinkama pamokos įranga (irklentė, irklas, saugos lynas, gelbėjimo liemenė, instruktorius) įeina, norint užtikrinti sporto praktikos saugumą.Taip pat priklauso pradžiamokslio instruktažo pagrindai, balanso kontrolė ir koordinacija ant irklentės, pirmosios bangos gaudymas ir tu pasiruošęs skruosti banga! Idealiai tinka betkokio amžiaus kategorijai.

Pamoka

35

1 asm.

SUP TURAI

90 min.

Irklenčių mėgėjams siūlome pakeliauti Šventosios upės džiunglėmis!
 Norite kažko naujo ir įdomaus? Stengiatės suplanuoti laisvalaikį kitaip? Pasiplaukiojimas irklentėmis gali būti kaip tik tai, ko Jūs ieškote! Siūlome 90 min. pasiplaukiojimus irklentėmis Šventosios upe, pasigrožėti nuostabiu peizažu supančiu jus, tarytum vaikščiotumėte vandens paviršiumi. Ši pramoga ideali tiems, kurie nori praleisti laiką visiškai kitaip nei įprasta - linksmai, sportiškai, ekologiškai, įsimintinai.Tai puiki mankšta visam kūnui ir atgaiva sielai. Irklentėmis gali plaukti įvairaus amžiaus žmonės (vaikai iki 16 metų gali plaukti tik su suaugusiais. Plaukdami irklentėmis atsipalaiduosite, pailsėsite gamtos apsuptyje ir išvysite nuostabią Šventosios upės augmeniją ir gyvūniją.
 Į paslaugą įskaičiuota: hidrokostiumas, irtklentė, irklas, saugos lynas, gelbėjimo liemenė, instruktorius.

TURAS

25

1 asm.

TURAS

20

Nuo 4 asm.

Registruotis

Susisiekite su mumis jau dabar !

Available for All Levels

© 2020 ALL RIGHTS RESERVED Interneto svetainių kūrimas Hostpartner.lt